Start 

Anasayfa / Logo Çözümleri / Orta Ölçekli İşletmeler Ürünleri / Start 

Mikro İşletmelerin Çok Yönlü Yardımcısı

Tüm mikro işletmeler, Logo Start 3 ile stok, maliyet, kasa, fatura, sipariş, ödeme ve tahsilat takibi, banka ve müşteri bilgilerinin yönetimi işlemlerini tek noktadan yapabiliyor. Böylece banka hesaplarından aylık ödemelere, stok bilgilerinden e-Fatura kesimine kadar her noktada kontrol ve verimlilik artışı sağlanıyor.

Mikro ölçekli bir işletmeyseniz, kısıtlı insan kaynağıyla işinizi sürdürmeye çalışıyorsunuz demektir. Bu süreçte muhasebe hizmetini dışarıdan alıyor ama verilerinizin tutarlılığını ve güncelliğini kontrol etmekte zorlanıyorsanız Logo Start 3 tam size göre! Tek yapmanız gereken Logo Start 3 almak için başvurmak. Hızlıca yapılan kurulumun ardından, kısa bir eğitimden sonra artık siz de bir Logo Start 3 kullanıcısısınız!

Daha sağlam adımlar atmak için

Mikro işletmelerin öncelikli hedefi ticari faaliyetlerinden kazanç sağlamak, sonraki adımı ise işlerini yavaş yavaş büyütmektir. Kolayca ve kısa sürede devreye alınan Logo Start 3, bu hedeflere ulaşmak için gerekli teknolojik altyapıyı sağlamanın yanı sıra günlük işlemlere yönelik tüm ihtiyaçları da karşılıyor. Hangi sektörde faaliyet gösteriyor olursa olsun, tüm mikro işletmeler dijitalleşmenin ilk adımını Logo Star ile atabiliyor. Böylece büyük yatırımlar yapmaya gerek kalmadan stok, maliyet, kasa, fatura, siparis, ödeme ve tahsilat takibi, banka ve müşteri bilgilerini tek noktadan yapabiliyor.

Verilerinizin Analizlerinde Kontrol Sizde

Logo Start 3 kullananlar, tüm veriler Logo Start 3 üzerinde olduğu için, kesilen faturaların toplam  tutarını,  maliyetleri,  siparişlerini,  ödemelerini,  bekleyen  tahsilatlarını,  kâr-zarar hesaplarını görüp kolaylıkla raporunu alabiliyor.

Stoklarınızı Yakından Takip Edin

Ürün devamlılığı ve müşteri memnuniyeti için stokları sürekli kontrol altında tutmak gerekiyor. Logo Start 3 güncel stok bilgilerini, ürün giriş-çıkışlarını, konsinyeleri, stok değerlerini ve ürün görsellerini içeren sınırsız sayıda ürün kartlarıyla stok takibini kolaylaştırıyor.

Kapsamlı Banka İşlemleri

Logo Start 3 ile bankacılık işlemlerine zaman    harcamanız    gerekmiyor. Bankalardaki  ticari  hesaplar  ve  kredi hesapları, banka/şube adları ile birlikte ya  da  ayrı  ayrı  izlenebiliyor.  Havale, EFT,  çek/senet  ödemeleri  ve  gelen ödemeler de Logo Start 3 ile kolayca takip edilebiliyor.

Kasa ve Çek/Senetİşlemleri Kontrol Altında

Çek/senet tahsilat ve ödemeleri, fatura kapatma,  kasadan  kasaya  virman gibi  her  türlü  günlük  nakit  hareketi LogoStart3 ile kolayca takip edilebiliyor. Çek  ve  senet  gibi  değerli  evraklar tarihlerine, numaralarına ve vadelerine göre  kaydedilebiliyor.  Açılan  kayıtlar üzerinde  çek  ve  senetlerin  durumları (“portföy”, “ciro edildi”, “bankaya verildi” vb.) adım adım izleniyor, böylece hiçbir detay  gözden  kaçmıyor.  Durumu değişen çek ya da senetler için gerekli dekont ve fişler, Logo Start 3 tarafından otomatik oluşturuluyor.

Siparişlerin Kolay Takibi

Müşteri  memnuniyeti  açısından  ürün ya da hizmet kalitesi kadar, siparişlerin doğru şekilde yönetimi de önemli. Gelen siparişleri  müşteri  bilgisi,  sipariş  tarihi, teslimat  tarihi  gibi  verileri  de  girerek kaydeden Logo Start 3, tüm siparişleri tek  noktadan  takip  etmeyi  sağlıyor. Böylece  aynı  müşteriden  gelen  bütün siparişler  tek  ekranda  görülebiliyor. Siparişlerle  stokların  karşılıklı  kontrolü sayesinde, stok yetersizse Logo Start 3 doğrudan sipariş verebiliyor.

Güncel Müşteri Bilgileri

Her  müşteri  için  Logo  Start  3  üzerinde  oluşturulan  cari  hesaplarda  müşterilerin  aylık satış tutarları, toplamları, riskleri ve risk limitleri tanımlanabiliyor. Cari hesaplara ait farklı zamanlarda girilen işlemlerin, istenen zaman aralığı için değerlendirmesinin yapılabildiği raporlara kolaylıkla da ulaşılabiliyor.

Fatura İşlemlerinde Rahatlık

Logo Start 3, siparişlerin faturalaştırılması sürecini de otomatik olarak yönetiyor. Gelen siparişleri irsaliyeye, kesilen irsaliyeleri de faturaya kolayca dönüştürülebiliyor. Önceden tanımlanmış indirim, masraf ve promosyonlar da faturaya doğrudan yansıtılıyor.

Kredi Kartı Ya Da Taksitle Satış

Kredi kartıyla yapılan satışlar, tahsilatlar ve banka geri ödemeleri Logo Start 3 ile kolayca izlenirken, tüm hesaplar için ayrı ayrı banka ve puan komisyonları tanımlanıp geri ödeme planları oluşturulabiliyor. Logo Start 3 ile ayrıca taksitli satışlar da yapılabiliyor, tüm fatura işlemleri taksitlendirilebiliyor ve yeni ödeme planları oluşturarak eksik ödemeler takip edilebiliyor.

e-Devlet çözümleri entegrasyonu

Logo Start 3’ün sunduğu kolaylıklara e-Devlet Çözümleri konforunu da eklemek isteyen mikro işletmeler, bu çözümleri yine eLogo güvencesiyle ek hizmet olarak alabiliyor.

e-Fatura ve e-Arşiv Fatura çözümleri Logo Start 3 ile entegre çalışıyor. Böylece herhangi bir ek uygulamaya gerek kalmadan, e-Devlet çözümlerine kolayca ve kısa sürede geçiş yapılabiliyor. Logo Start 3 ile birlikte e-Fatura ve e-Arşiv Fatura’ya geçiş, işlem kolaylığı sunmanın yanı sıra kağıt ve basım maliyetlerinden de tasarruf etmeyi sağlıyor.

Logo Start 3 sadece e-Fatura ve e-Arşiv Fatura entegrasyonları ile birlikte sunulmaktadır

Acarka

Acarka

Acarka

Acarka

Acarka
Acarka