Fiyat Listesi (Kiralama)

Anasayfa / Logo Çözümleri / Büyük Ölçekli İşletmeler Ürünleri / Fiyat Listesi (Kiralama)

 

 

 

01 Ocak 2019 tarihinden itibaren geçerlidir.

GENEL AÇIKLAMALAR

 1. Fiyat listesinde bulunan tüm lisans ve eğitim fiyatları ile eğitim süreleri Logo tarafından tavsiye edilen son kullanıcı fiyat ve koşullarıdır.
 2. Tüm fiyatlar Türk Lirası (TL) cinsindendir, fiyatlara KDV dahil değildir.
 3. Fiyatlar, ana paket ve geçiş fiyatları haricinde, geçerli LEM sözleşmesi olup olmama durumuna göre farklılaşmaktadır.

EĞİTİM

 1. Eğitimler ürün kullanımı ile ilgilidir ve sertifikalı uzman(lar) tarafından verilmektedir. Tanımlama, raporlama ve uyarlama gibi talepler ayrıca değerlendirilir.
 2. Eğitim ve destek hizmetlerinin yalnızca yetkili Logo İş Ortakları ve sertifikalı eğitim uzmanlarından alınması önemle tavsiye edilir.

TIGER WINGS ENTERPRISE KULLANDIKÇA ÖDE FİYAT LİSTESİ

Ürün Açıklaması Aylık Fiyat Yıllık Fiyat
Tiger Wings Enterprise/ Kullanıcı
Tiger Wings Enterprise Kullanıcı 180 1.800
Opsiyonlar
Tiger Wings Enterprise Mali Konsolidasyon 310 3.100
Tiger Wings Enterprise Dış Ticaret 395 3.950
Tiger Wings Enterprise ExcelTrans Tiger Wings Enterprise - Tek Seferlik Fiyat Listesi' üzerinden fiyatlandırılır.
─ Perakende
Tiger Wings Enterprise Perakende 215 2.150
Tiger Wings Enterprise Barkod Etiket Tasarımı ve Basımı 60 600
Yabancı Dil Paketi
Tiger Wings Enterprise Dil Paketi (1 Dil) 425 4.250
─ Ürün Geçişleri
Tiger Wings Enterprise Geçiş Kullanıcısı 105 1.050
e-Çözümler
─ e-Fatura    
Tiger Wings Enterprise Connect Fatura (1 Firma) 285 2.850
Tiger Wings Enterprise Connect Fatura Firma Artırımı 35 350
  e-Defter    
Tiger Wings Enterprise e-Defter (1 Firma) 295 2.950
Tiger Wings Enterprise e-Defter Firma Artırımı 55 550
─ e-Arşiv    
Tiger Wings Enterprise Connect e-Arşiv (1 Firma) 100 1.000
Tiger Wings Enterprise Connect e-Arşiv Firma Artırımı 15 150
─ e-İrsaliye    
Tiger Wings Enterprise e-İrsaliye 70 700
Tiger Wings Enterprise e-İrsaliye Firma Artırımı 15 150
Tiger Wings Enterprise e-İrsaliye (eLogo Özel Entegratör) Bedelsiz Bedelsiz
Tiger Wings Enterprise e-İrsaliye Firma Artırımı (eLogo Özel Entegratör) Bedelsiz Bedelsiz
─ Diğer e-Çözümler    
Tiger Wings Enterprise Firma İçi Data Aktarımı (FDA) 120 1.200
Tiger Wings Enterprise Logo Connect B2B 150 1.500
Tiger Wings Enterprise e-Ekstre 85 850
─ Yönetim Karar Destek Sistemleri
Tiger Wings Enterprise Logo Mind Navigator Enterprise Kullanıcı 130 1.300
─ Uyarlama Araçları
Tiger Wings Enterprise Objects Kullanıcı 60 600
Tiger Wings Enterprise Object Desginer 90 900
Tiger Wings Enterprise Connect API 145 1.450
─ Uyarlama Araçları Geliştirme Lisansı
Tiger Wings Enterprise Objects Geliştirme Lisansı 675 6.750
Tiger Wings Objects Designer Geliştirme Lisansı 1.005 10.050
Tiger Wings Connect Geliştirme Lisansı 675 6.750

 

-AÇIKLAMALAR

 1. Tiger Wings Enterprise; Ticari Sistem Yönetimi, Malzeme Yönetimi, Satın Alma Yönetimi, Satış ve Dağıtım, Finans Yönetimi, Duran Varlık Yönetimi, Genel Muhasebe, Üretim Yönetimi, Ana Üretim Çizelgeleme (AÜÇ), Malzeme İhtiyaç Planlama (MİP), MRP Net Değişim, Kapasite Çizelgeleme, MPS,Kalite Kontrol, Maliyet Muhasebesi, Enflasyon Muhasebesi, Dağıtım Yönetimi (sevkiyat, paketleme), Konfigürasyon Yönetimi, Teslim Tarihi Belirleme (CTP), Malzeme Özellikleri ve Sınıf Yapısı, Boyut Takibi, Seri-lot, Stok Yeri Takibi, Talep Yönetimi, Teklif Yönetimi (satınalma/satış), Kampanya, Ek Vergi (ÖTV, ÖİV), Kredi Kartı, Teminat Yönetimi, Yönetici Konsolu,  GOGaranti, Proje Takibi, Pratik Tablo Raporları, Rapor Üretici ve Arayüz Uyarlama özelliklerini içerir.

 2. Tiger Wings Enterprise ana paketi için yıllık anlaşma yapan kullanıcılar yıllık abonelik lisansına sahip olurlar. Yıl içerisinde abonelik kapsamında alacakları ek kullanıcı artırımı ve modüller, talep edilen ay hesaplamaya katılmadan aylık fiyat üzerinden hesaplanır ve ana paket lisansına dahil edilir.

 3. Tiger Wings Enterprise ile Türkçe ve İngilizce dilleri standart özellik olarak sunulur.

 4. Tiger Wings Enterprise yazılım ve donanım gereksinimleri "Sistem İhtiyaçları" dokümanında detaylarıyla belirtilmiştir. "support.logo.com.tr" ve/veya "yetkili iş ortaklarından"bu doküman temin edilebilir.

 5. Tiger Wings Enterprise ile Türkçe ve İngilizce dilleri standart özellik olarak sunulur.

Yurt içi dil destekleri ile ilgili detaylı bilgi almak için; 2019_Desteklenen_Dil_Paketleri.pdf

 1. Veri tabanı bedeli fiyatlara dahil değildir. Microsoft® SQL Server® ve Oracle güncel versiyonları desteklenmektedir.

-OPSİYONLAR

 1. Dış Ticaret; ithalat ve ihracat modüllerini içermektedir.

 2. B2B ve B2C Uygulamaları;

 • Logo Connect B2B modülü, aynı veritabanı üzerinde 5 firmaya kadar hizmet vermektedir. Bu sayı üzerindeki firma talepleri için proje teklifi alınmalıdır.

 • Logo Connect B2B modülünden, lokalde kullanılarak (veri aktarımını kullanıcının üstlenmesi durumu)  veya Logo’dan (Logo sunucuları üzerinden) hizmet alarak yararlanılabilir. Aynı kurumun firmaları arasında veri aktarımında lokal kullanım, şube yapısı veya harici firmalar ile veri alışverişi yapılması durumunda Logo sunucuları üzerinden hizmet kullanımı tavsiye edilir. Hizmet fiyatları için yetkili Logo İş Ortakları’na danışılmalıdır.

 • Logo Connect B2B eğitim hizmeti fiyatı proje bazlı olarak belirlenir.Kullanıcı bağımsız modüllerin kullanıcı sayısı, Tiger 3 kullanıcı sayısı ile sınırlıdır.

 1. Kullanıcı bağımsız modüllerin kullanıcı sayısı, Tiger Wings Enterprise kullanıcı sayısı ile sınırlıdır.

 2. Dil paketi fiyatı; Arapça, Farsça, Rusça, Azerice dillerinden biri için geçerlidir. Örneğin; Arapça ve Farsça dillerini satın almak isteyen kullanıcılar yıllık 4.250x2=8.500 TLödemelidir.

 3. Tiger Wings Enterprise ExcelTrans çözümü one-time lisans modeli ve fiyatlarıyla satılmaktadır.

 4. Tiger 3 ürünüyle entegre çalışan daha fazla çözüm için Dikey Çözümler Fiyat Listesi'ni inceleyiniz. Dikey Çözümler, Logo Çözüm Ortakları tarafından geliştirilen ve Logo ürünleriyle entegre çalışan çözümlerdir.

─ ÜRÜN GEÇİŞLERİ

Tiger Wings Enterprise'a Güncel ERP Çözümlerinden Geçiş

 1. Güncel LEM sahibi olan GO 3, Tiger 3, Tiger 3 Enterprise, Tiger Wings (tek seferlik) Tiger Wings Enterprise (tek seferlik) kullanıcıları Tiger Wings Enterprise çözümü kiralama ödeme modeline geçiş yapabilirler.

 2. Tiger Wings Enterprise  çözümü kiralama ödeme modeline geçiş yapan GO 3, Tiger 3, Tiger 3 Enterprise, Tiger Wings (tek seferlik) Tiger Wings Enterprise (tek seferlik) kullanıcıları "Tiger Wings Enterprise Geçiş Kullanıcısı" fiyatları üzerinden mevcut kullanıcı sayıları ile fiyatlandırılırlar. Örneğin, Tiger 3 Enterprise çözümünden Tiger Wings Enterprise çözümüne yıllık kiralama ile geçiş yapacak 10 kullanıcılı bir firma 10x1050 TL = 10500 TL ödemelidir.

 3. GO 3, Tiger 3, Tiger 3 Enterprise, Tiger Wings (tek seferlik) Tiger Wings Enterprise (tek seferlik) ürünlerinden geçiş yapan müşterilerden, Tiger Wings Enterprise fiyat listesinde aylık/yıllık olarak fiyatlandırılan opsiyonel modüllere mevcut geçiş yapılan ürünlerinde sahip iseler bu modüller için 1 yıl boyunca bedel alınmaz. Sonraki yıllarda kullanım hakkına devam etmek için ilgili modüller liste fiyatı üzerinden talebe göre aylık/yıllık olarak faturalandırılır.

 4. Ürün geçişlerinde, kullanılan mevcut ürünün faturasının ve bu üründen feragat edildiğine dair feragat sözleşmesinin imzalanarak Logo’ya iletilmesi gerekir.

Tiger Wings Enterprise'a Sonlandırılmış ERP Çözümlerinden Geçiş

 1. GO 3, Tiger 3, Tiger 3 Enterprise, Tiger Wings (tek seferlik) Tiger Wings Enterprise (tek seferlik) ürünleri dışında kalan, sonlandırılmış ERP çözümlerinden Tiger  Wings Enterprise çözümüne aylık/yıllık kiralama modeli ile geçiş yapacak kullanıcılar, "Tiger Wings Enterprise Geçiş Kullanıcısı" fiyatları üzerinden mevcut kullanıcı sayıları ile fiyatlandırılırlar. Tiger Wings Enterprise fiyat listesinde aylık/yıllık olarak fiyatlandırılan opsiyonel modüllerden satın almak isteyen kullanıcılar, bu modüller için liste fiyatı üzerinden talebe göre aylık/yıllık olarak faturalandırılır.

 2. Ürün geçişlerinde, kullanılan mevcut ürünün faturasının ve bu üründen feragat edildiğine dair feragat sözleşmesinin imzalanarak Logo’ya iletilmesi gerekir.

Acarka

Acarka

Acarka

Acarka

Acarka
Acarka