Projeler

Anasayfa / Hizmetler / Projeler

 

Proje yönetimi;

Belirli bir projenin hedef ve amaçlarına ulaşıp bitirilmesi için kaynakların planlanması, organize edilmesi, tedarik edilmesi ve yönetilmesi disiplinidir.

Rekabetin hızla arttığı piyasalarda firmaların temel hedefi, satış ve dağıtım kanallarını en etkin şekilde yönetirken, kârlılığı ve verimliliği de en yüksek seviyede tutmaktır.İşletmelerin yurt içi ve yurt dışı operasyonlarına yönelik ihtiyaçları karşılayan çözümleri üretirken, hazırlanan raporlama sistemleri ile yöneticilere karar aşamalarında da destek olmaktadır. 

Projeler belirli özgün hedef ve amaçlara ulaşmak amaçlı uygulanır. Genellikle faydalı bir değişim getirmek ya da değer katmak için, projelerin esneklik payı ile birlikte belirli başlangıç ve bitiş tarihi içinde , onları kalıcı, sürekli tekrarlanan, üretim ve servis amaçlı her zamanki işletme operasyonlarından farklı yapar. 

Acarka, farklı platformlar üzerindeki deneyimli ve uzman özel projeler ekibi ile işletmelerin ihtiyaçlarına özel projeler geliştirmenin yanı sıra danışmanlık, destek, eğitim, entegrasyon ve uygulama bakım hizmetlerini de sağlamaktadır.

Acarka

Acarka

Acarka

Acarka

Acarka
Acarka