Kurumsal

Anasayfa / Kurumsal

ACARKA Bilgisayar

Firmamız sertifikalı uzman bir kadroyla, 24 yıldır Bilgi Teknolojileri hizmetlerinden Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) çözümlerine kadar çok geniş bir alanda hizmet vermektedir. Logo yazılım ürünleri ve dikey çözümler ile günümüze kadar çalışmalarını müşteri esaslı olarak sürdürmüştür.

İş dünyasına adım attığı 1994 yılından başlayarak, çalışma hayatında kurumsal ve  bireysel olarak daima ileriyi ve gelişmeyi hedef edinmiştir. 1995 yılında Logo bayiliği alarak, yazılım sektöründe hizmet vermeye başladığımız ilk günden bugüne amacımız; müşterilerinin sürdürülebilir başarısına katkıda bulunan bir şirket olarak tüm paydaşlarıyla birlikte geleceği planlamak olmuştur. Personelleriniz ile iş birliği içerisinde tutku ve çeviklikle firmanıza değer katıyoruz. Firmanızın büyüme yolculuğuna eşlik ederek sürdürülebilir başarının temellerini oluşturuyoruz.

Ülkemizde gelişmeye ayak uydurması gereken öncelikli sektörlerden biri olan bilgisayar sektöründe hizmet veren ve günümüze gelen kalıcı bilgisayar firmalarından biri olan ACAR KA bunu müşterileri ile birlikte başarmıştır.

Bilgisayar Sektöründe hizmet veren destek merkezlerinden biri olmanın Sorumluluğunu, gerek kurumsal gerekse bireysel olarak bilgisayar kullanan Müşterilerimize, Uzman Kadrolarımızla Kaliteyi Sınırlamadan, Uzun Süreli, Verimli Ve Planlı Çalışma İle Koşulsuz Hizmet Vermeyi amaç edindik.

ACAR KA müşterilerine; satıştan-satış sonrası desteğe, danışmanlıktan destek ve servis hizmetlerine, telefon destekten yıllık desteğe, bilgisayar sektöründe müşteri ayırımı yapmadan bugüne kadar çalışmalarını sürdürmüştür.

ACAR KA olarak bugüne kadar insana değer veren hizmet anlayışı ile uzun vadede birlikte çalışmak ve sorunsuz çalışma ortamları oluşturmayı hedef edindik.

Bugüne kadar oluşan Müşteri portföyümüz bizlere çalışma şeklimizin en güzel hediyesi olmuştur.

Sizlerde bu dostça çalışma ortamında yer almak istiyorsanız

BİZİMLE GÜÇLÜ BİR DESTEĞE DENEYİME VE DOSTLUĞA DEMİR ATIN...

Acarka

Acarka

Acarka

Acarka

Acarka
Acarka