Neden LOGO

Anasayfa / Neden LOGO
Acarka

Neden LOGO

Logo Yazılım, müşterilerinin sürdürülebilir başarısına katkıda bulunan bir şirket olarak müşterileri, iş ortakları, çalışanları, yatırımcıları ve tüm paydaşlarıyla birlikte geleceği yazıyor. Müşterileri için iş birliği içerisinde tutku ve çeviklikle değer yaratıyor.

Lider EAS çözüm sağlayıcısı Logo, kullanıcı sayısı bazında Türkiye İş Uygulamaları Yazılımları (Enterprise Application Software) pazarında pazar lideri konumundadır.

Logo çözümlerinin bugüne dek eriştiği şirketlerin 85.000'inden fazlası aktif olarak Logo ve Netsis çözümlerini kullanmaktadır.

Geniş yazılım ekosistemi Logo, merkezde 544, iş ortağı kanalında ise yaklaşık 5,000 profesyoneli bünyesinde bulunduran Türkiye'nin en geniş yazılım ekosistemidir. Türkiye’nin en geniş iş ortağı ağı Logo çözümleri, Türkiye'de ve 20 ülkede sayıları 800'ü geçen, konusunda uzman Yetkili Logo İş Ortakları aracılığıyla kullanıcılarına ulaştırmaktadır.

Ar-Ge’de süreklilik Teknoloji ve Ar-Ge’yi uzun vadeli büyümenin temeli olarak gören Logo, Ar-Ge yatırımlarında sektör lideri konumunda bulunmaktadır. “Sürekli İnovasyon” vizyonuyla hareket eden Logo, Ar-Ge yatırımları araştırmasına göre, Türkiye'nin lider firmaları arasında yer almaktadır.

Ürün çeşitliliği Logo, kendi geliştirdiği kurumsal kaynak yönetimi, iş zekâsı ve e-devlet çözümleri gibi yüksek teknolojiyle oluşturulan ürün ve hizmetlerin yanı sıra ekosisteminde yer alan Çözüm Ortakları'nın geliştirdiği 1000'den fazla sektörel ve dikey çözümü de kullanıcılarına sunmaktadır.